OGŁOSZENIA PARAFIALNE
II NIEDZIELA ADWENTU
9 grudnia 2018 r.

1. Zapraszamy na Msze św. roratnie, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w górnym kościele, a w sobotę o 7:00 w dolnym kościele.

2. Spotkanie grupy modlitewnej św. o. Pio w poniedziałek 10 grudnia, po Roratach w górnym kościele.

3. Nabożeństwo adwentowe dla rodziców dzieci klasy I, II i III przygotowującej się do I Komunii św. we wtorek 11 grudnia o godz. 19:00 w górnym kościele.

4. Spotkanie dzieci klasy III przygotowujących się do I Komunii św. w sobotę 15 grudnia o godz. 10:00 w dolnym kościele.

5. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej we wtorek, 18 grudnia, po Roratach na probostwie.

6. Zapraszamy na Nabożeństwo Adwentowe i spotkanie w języku ukraińskim w niedzielę 16 grudnia po Mszy św. o godz. 12:45 w dolnym kościele.

7. W każdą niedzielę Adwentu po niedzielnych Mszach św. w biurze Parafialnego Zespołu Caritas można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom: duża w cenie 13 zł., mała 6 zł. i opłatki wigilijne w cenie 3 zł. opakowanie.

8. Ogłoszenie dotyczące odwiedzin kolędowych:

Kolęda w tym roku odbędzie się wg indywidualnych zgłoszeń. Osoby lub rodziny zainteresowane przyjęciem kolędy mogą to zgłosić w następujący sposób:

- przez osobiste zgłoszenie po Mszach św. w zakrystii lub w Biurze Parafialnym.

- przez stronę internetową naszej parafii

- przez zgłoszenie sms-em – nr telefonu komórkowego znajduje się na wizytówkach.

Przy zgłoszeniu należy podać dokładny adres, nazwisko i imię oraz telefon kontaktowy. Wykaz ulic, które mają być objęte kolędą jest dostępny na stronie internetowej parafii, został wywieszony w gablotach, przy wejściu do kościoła górnego i dolnego. Zgłoszenia będą przyjmowane do wtorku, 18 XII. Po przyjęciu zgłoszeń zostaną ustalone daty kolędy dla poszczególnych ulic. Uprzejmie prosimy o pomoc w dotarciu z powyższą informacją do osób starszych lub chorych, które nie przychodzą do naszego kościoła. Zostały przygotowane wizytówki naszej parafii, które są wyłożone na ławkach i przy wyjściu z kościoła.

9. Serdecznie witamy nowoprzybyłych mieszkańców naszej Parafii. Uprzejmie prosimy, aby swój pobyt na terenie Parafii zgłosić w biurze parafialnym. Sprawa dotyczy wydawania stosownych zaświadczeń potwierdzających przynależność do Parafii.

10. Polecamy prasę katolicką:

- Gościa Niedzielnego: „Czysta wśród skalanych” o Maryi Matce Zbawiciela

- Przewodnik Katolicki: Czekanie – adwentowe ćwiczenie. Na co czekamy i jak oczekiwać.

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 17:00 do 18:00.

W każdy czwartek (od 8.IV do 18.XI) od 18:30 do 21:00 zakończona różańcem.

Podczas adoracji okazja do spowiedzi św.

Sakrament Chrztu Świętego

14:30
Druga i czwarta sobota miesiąca podczas Mszy św

Odwiedziny Chorych

8:00 - 11:00
I sobota miesiąca